Voksen 250CC Cargo Tricycle Åpen Kropp Type 1700 * 1250mm TrommelBrems 60km/ H Maks Hastighet



Chongqing Beiyi Motorsykkel Manufacturing Co, Ltd er spesialisert på forskning, produksjon og salg av ulike motorsykkel og relaterte reservedeler, og blant våre utmerkede produkter, DAYANG Motorsykkel er en av Kinas topp ti motorsykkel merkevare.
Våre fordeler:
Motor: Spesialisert trehjulssykkelmotor med lav hastighet, høy effekt, stort dreiemoment,
Bakaksel: teknologien er den samme som bilens bakaksel, veldig sterk og holdbar.
Lasteboks og chassis: Bruk elektrobelegg og spleising av fosfateringsteknologi for å beskytte lastlasteren og rammen mot rusten.
Alle våre produkter er kvalitetsgarantiert.
Betaling : Vi aksepterer T / T, L / C eller OA for de som har gode kredittpostselskaper
Levering: Vi kan laste varene innen 20 dager etter at vi har mottatt depositumet.
Vi leverer alle delene du trenger. Utenriksstasjonen er tilgjengelig i Afrika og Sørøst-Asia for tiden.
Pakking og lasting:
For å spare kostnader for vår anerkjente kunde, anbefaler vi å velge CKD-pakkemetode som nedenfor for å utnytte beholderen fullt ut.
Programmer
Landbruk. Turisme. Transport
1. Den kan brukes som en landlig transportpakke for korn, ris, poteter, fisk og andre avlinger.
2. Den kan brukes i landlige transportkonstruksjoner som murstein og sement. Elvesand, byggematerialer, etc.
3. Den kan brukes til transport av naturstein som kull og mineraler.
4. Den kan brukes til å transportere tømmer og tømmerverktøy i skogen
5. Brukbar kortdistanse persontransport
6. Den kan brukes til å transportere alle slags avlinger, byggematerialer, matvarer, tre, stein, apparater, verktøy, møbler, søppel, pasienter, etc.
7. Det kan brukes som et nødvendig transportmiddel i lavinntektsfamilier.
| Modell | DY250ZH-30Q |
| Last dimensjon (L * W) | 1700*1250 mm |
| Motortype | enkelt sylinder, fire slag, luftkjølt |
| Forskyvning(ml)250 | 229cc |
| Maksimal effekt | 11,5 kW |
| Maksimalt dreiemoment | 16N.m |
| Tenning | CDI |
| Nettovekt (kg) | 350 |
| Maks belastning (kg) | 1000 |
| Bremse (F/R) | trommel/trommel |
| starte system | elektrisk/spark |
| dekkstørrelse | 5.00-12 |
| Smitte | sjakt |
| Batteri | 12V28A |
| laste antall (1 * 40HQ) | 32 sett med CKD-pakkemetode |
Populære tags: voksen 250cc maks hastighet last trehjuling, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs













