varmt salg 2021 Ny stil lastetrehjulet 200cc 250cc 300cc tung lastebil trehjulssykkel høy kvalitet halvkabin motorsykkel billig bensin trehjulssykler for oppdrett





varmt salg 2021 Ny stil lastetrehjulet 200cc 250cc 300cc tung lastebil trehjulssykkel høy kvalitet halvkabin motorsykkel billig bensin trehjulssykler for oppdrett
| punkt | verdi |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | ccc, ISO9001: 2000 |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | 151 - 200cc |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3500*1300*1600 |
| Produktnavn | Trehjulssykkel |
| Farge | Grønn |
| Motor | 200CC |
| Motortype | 150-250CC vannkjøling |
| Lasteboksstørrelse | 2m*1.3m |
| Batteri | 9Ah |
| Dekk | 4.5-12 Dekk |
| Drivstoff type | Bensin Bensin |
| Bakaksel | Halvflytende bakaksel |
| Ramme | 50*100 Keel Big Frame |
Populære tags: bensin trehjuls trehjulssykler for oppdrett, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs














