



Lukket hytte og tungt lastetrehjulssykkel med plastdeksel
Enradet førerhus, 465 bilmotor, 8+1 girkasse, tre-i-ett vakuumforsterkerbrems,
50*100*3,5 samlet ramme, 290 kraftig king oljebrems forgaffel (Hebei),
198 bil 70 brorør langrenn bakaksel, Φ250 bakbremsetrommel,
trehjuls jordbruksoljebrems, 6+3 rød stålplate (850 spor type),
bilradiator i aluminium, stort prosjekt med 2,4*1,5 m 400 mm høy kald plate,
luksus bilinteriør, delt type Seat, 6,0 vanlig, girstativ






1. For kunder har vi også våre egne valgkriterier. Vi velger kunder som forstår, åpner og har visdom, og som har muligheten til å åpne markedet og elske sin egen virksomhet.
2. Under produksjonen vil vi ha en månedlig produksjonsgrense. Etter at et visst antall er nådd, stopper vi produksjonsplanen for å sikre kvaliteten på produktet.
3. Vi garanterer å gi kundene varer av høy kvalitet.
4. Hvis det er en sjanse til å samarbeide med kunder, vil vi gjøre vårt beste for å hjelpe kundene med å øke salget.
Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co, Ltd er forpliktet til forskning og produksjon av produksjonsmidler i Kina' s landbruksmessig transport,
For å dekke den økende etterspørselen etter transportverktøy fra forbrukergrupper dominert av bønder.
Den produserer hovedsakelig trehjulede motorsykler i Dayang-serien, inkludert godsvogner i forskjellige forskyvninger og stiler, eldre biler, turistbiler, fritidskjøretøyer, all-inclusive trehjulede personbiler og halvpakkede lastebiler.
Samtidig er selskapet også forpliktet til forskning og utvikling, produksjon og anvendelse av nye og miljøvennlige energibesparende kjøretøy.
1. Trehjulede motorsykler i Afrika-serien: Q3, Prince Edward, Prince II, etc.
2. Sør-amerikanske modeller: Enkel dobbellampe, Q8, Dayangshen nr. 2, etc.
3. Modeller i Sørøst -Asia: Prince I, Wuyang, fullstendig lukket buss osv.
4. Typer spesialkjøretøyer: vanntankere, søppelbiler, varebiler, ambulanser osv.
5. Trehjulede motorsykler er grunnleggende transportkjøretøyer og er egnet for bruk i tøffe klimatiske miljøer som landlige veier, kullgruver, skog, snø og fjell. Sammenlignet med biler er trehjulede motorsykler billigere og har et bredere bruksområde. Å kjøre er lettere.
| punkt | verdi |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | lukket |
| Sertifisering | ccc, ISO9001: 2000 |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | & gt; 250cc |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3.7M*1.5*1.4m |
| Produktnavn | Last trehjulssykkel |
| Motor | 1000cc, vannkjøling |
| kjøl | 50*100 |
| Bakaksel | Intergral boostertrommel, 250 |
| åpen modell | Håndtak (valgfritt bilratt) |
| Bladfjær | 6+3 |
| Lasteboksstørrelse | 2.4*1.5 |
| Dekk | 5.50-13 |
| Hytte | helt lukket |
| Lasteboks | 2.4*1.5 |
Populære tags: tungt lastet tricycle med deksel, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs















