Lett lastet trehjulssykkel med semi -førerhus 110CC/150CC/175CC motor
Lett lastebil trehjulssykkel med 150 luftkjølt motor, 40*60 kjølramme, 1,3 m*1,0 m falsk mønsterbunn lasterom,
4,0 dekk foran og bak, 37 forhøyet prins støtdemper, konisk bakaksel, innebygde 5 stålplater, 9A batteri





| punkt | verdi |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | CCC |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | 150-200cc |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 2.6*1.1*1.0m |
| Produktnavn | Last trehjulssykkel |
| Farge | Hvit |
| Motor | 150cc, AIR-kjøling |
| Chassis | 40*60 |
| Bakaksel | konisk bakaksel |
| Støtdemper foran | 37 forhøyet prins |
| Bakre fjærblad | 5 |
| Forbremsen | Tromme |
| Dekk foran/bak | 4.00-12/4.00-12 |
| Lasteboksstørrelse (L*W) (M) | 1.3*1.0 |
A/Hurtige detaljer:
Populær rød farge 150CC lastetrehjulssykkel med store hjul modell selges best i Benin Market.
Denne lasteboksmodellen er den vanligste modellen, mens den er svært konkurransedyktig for ethvert marked
Den voksne bruker dem vanligvis til å laste mer enn 800 kg varer, som kjøpmenn og bønder til å laste frukt og planter. Det fungerer pefekt selv i veldig varme områder
Beautiful Eagle Sticker kan tiltrekke seg folk ved første blikk
B/ Anbefal grunner:
Spesialdesignede 150cc luftkjølingsmotorer for resirkulering gir kan gi føreren en perfekt kjøreopplevelse.
43# eller 50# støtdemper foran med bestselgende frontlys er veldig attraktiv design.
Kraftig designet basestruktur kan tilfredsstille ulike veiforhold og gjøre kjøringen mer komfortabel;
Elektromalt lasteboks og chassis kan garantere at trehjulingen er for langt unna rusten, noe som er vår fabrikkspefiske fordel
Fullstendig knock down -pakningsmetode gjør denne tunge og høyere designet 150CC Cargo Tricycle Heavy Delivery Van til å fylle godt opp alle plassene i beholderen. Og følgelig kan 40HQ -beholderen laste opptil 50 enheter. Det er den mest konkurransedyktige trehjulssykkelen på det afrikanske markedet.
Populære tags: lett lasting liten lastebil trehjulssykkel for voksne, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs













