DAYANG produksjon Q3 Laget i Kina 250cc vannkjølt motorisert lastetrehjulsykkel Voksenmotorisert 200CC Cargo Tricycle







DAYANG produksjon Q3 Laget i Kina 250cc vannkjølt motorisert lastetrehjulsykkel Voksenmotorisert 200CC Cargo Tricycle
| punkt | verdi |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | CCC |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | 201 - 250cc |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3.3*1.3*.1.3m |
| Produktnavn | Last trehjulssykkel |
| Farge | Tilpasset |
| Motor | 250cc vannkjølt |
| Chassis | 50*100 |
| Bakaksel | Intergral boostertrommel 220 |
| Støtdemper foran | 09 Doble fjærer |
| Bakre fjærblad | 5+2 |
| Hjul Type | 5 hjul |
| Dekk foran/bak | 4.5-12/4.5-12 |
| Lasteboksstørrelse | 2m*1.3m |
Populære tags: voksen motorisert 200cc lastetrehjuling, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs













