Kraftig superhastighet 300CC lastetrehjulssykkel, kinesisk 3 -hjuling, 900 kg lastekapasitet
Standard spesifikasjon
| Modell | DY200ZH |
| Last dimensjon (L*W) | 2000*1300 mm |
| Motortype | enkeltsylindret, firetakts, luftkjølt |
| Avvik (ml) | 300cc |
| Maks effekt | 9,0 kW |
| Maks dreiemoment | 11N.m |
| Tenning | CDI |
| Netto vekt (kg) | 300 |
| Maks belastning (kg) | mer enn 3000 kg |
| Brems (F/R) | tromme/tromme |
| startsystem | elektrisk/spark |
| dekkstørrelse | 5.00-12 |
| Overføring | aksel |
| Batteri | 12v9a |
| lasting antall (40HQ) | 50 sett med CKD pakningsmetode |


KABEUTSTYR Sveising av førerhusmontering Alle produksjonslinjer er helt nytt intelligent utstyr, de ansatte er seriøse, forsiktige og ansvarlige og omfattende 6-tallshåndtering for å oppnå dyktighet og kvalitet først.

RAMUTSTYR Totalt 325 sett med testutstyr generert i rammeverkstedet Total verdi av utstyr: 15 millioner Har en årlig produksjonskapasitet på 500 000 sett med rammegenerering Mer enn 30 sett med patentert verktøyutstyr til en verdi av 5 millioner





Testutstyr Eksperiment- og testsenter Alle produksjonslinjer er splitter nytt intelligent utstyr, ansatte er seriøse, forsiktige og ansvarlige og omfattende 6-ledelse for å oppnå fortreffelighet og kvalitet først.
fordelene ved fabrikken vår
1. Ligger i Chongqing Luohuang Industrial Park, motorsykkel produksjonsbase International
2. førstelinjemerket Dayang trehjuls motorsykkelprodusent
Dayang merkeverdi
Strenge kvalitetsstandarder
Større produksjonsskala 10 sterk personalkvalitet
3. Nasjonal førsteklasses motorsykkelmeldingskatalog Enterprise
Landet har et strengt motorsykkeltilgangssystem
Passerte nasjonal motorsykkeltilgang i 2012
Det er bare 15 selskaper i Chongqing
Vi er det eneste selskapet som spesialiserer seg på produksjon av trehjulede motorsykler
4. fabrikken dekker et område på 100.000 kvadratmeter
Rammeverkstedet tilsvarer 2 fotballbaner,
vognverkstedet tilsvarer 8 fotballbaner,
malingsverkstedet tilsvarer 6 fotballbaner,
og monteringsverkstedet tilsvarer 16 fotballbaner.
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina (fastlandet) |
| Merkenavn | DAYANG |
| Sertifisering | CCC.ISO9001 |
| Modellnummer | DY-200ZH-A |
| Minimum antall | 1 sett/sett |
| Pris | US $ 750-950 / sett|1 sett/sett (min. Rekkefølge) |
| Emballasjedetaljer | CKD og SKD pakningsmetode |
| Leveringstid | 25 virkedager |
| Betalingsbetingelser | T/T, L/C, D/PD/A, Kredittkort, Western Union, kontanter |
| Forsyningsevne | 6000 enheter per måned |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina (fastlandet) |
| Merkenavn | DAYANG |
| Sertifisering | CCC; ISO9001; SONCAP |
| Modellnummer | 250ZH |
| Minimum antall | 40 sett/sett |
| Emballasjedetaljer | CKD og SKD pakningsmetode |
| Leveringstid | 25 virkedager |
| Betalingsbetingelser | T/T, L/C, D/PD/A, Kredittkort, Western Union, kontanter |
| Forsyningsevne | 6000 enheter per måned |
Populære tags: sterk lastekapasitet motoriserte trehjulinger, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs












