DAYANG 2021 hot selling 175CC billig trehjulig ambulanse trehjulssykkel spesiell trehjulssykkelfabrikk engros motoriserte trehjulssykler Lukket ambulanse Motorisert trehjulssykkel i Afrika 201 - 250cc 11L Bensin Passenger Trommelbrems 2.8l/100km Elektrisk/spark 250cc motorisert ambulanse trehjulssykkel







DAYANG 2021 hot selling 175CC billig trehjulig ambulanse trehjulssykkel spesiell trehjulssykkelfabrikk engros motoriserte trehjulssykler Lukket ambulanse Motorisert trehjulssykkel i Afrika 201 - 250cc 11L Bensin Passenger Trommelbrems 2.8l/100km Elektrisk/spark 250cc motorisert ambulanse trehjulssykkel
| punkt | verdi |
| Bruke til | Passasjer |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Lukket |
| Sertifisering | CCC |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | 201-250CC |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3900*1420*1650 mm |
| Produktnavn | ambulanse |
| Farge | hvit |
| Motor | 175cc |
| Motortype | Vannkjølt motor |
| maksimal hastighet | 65 km/t |
| Lastekapasitet | 1000kg-2000KG |
| sete | 2 SETER |
| Drivstoff type | Bensin Bensin |
| Dekk | 5.0-12 |
| Vekt | 630 kg |
Populære tags: 250cc motorisert ambulanse trehjulssykkel, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs













