DAYANG vanntanker trehjulssykkel Deplacement 200CC/250CC/300CC kapasitet 1000L 1600L Sprinkler trehjuling Brann trehjulssykkel Bensin Motor vanntank Tricycle






DAYANG vanntanker trehjulssykkel Deplacement 200CC/250CC/300CC kapasitet 1000L 1600L Sprinkler trehjuling Brann trehjulssykkel Bensin Motor vanntank Tricycle
| punkt | verdi |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | ccc, ISO9001: 2000 |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | 201 - 250cc |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3.5m*1.5m*1.45m |
| Produktnavn | vanntanker trehjulssykkel |
| Farge | Gul |
| Motor | 200 250 300cc vannkjøling |
| Chassis | 50*100 |
| Bakaksel | Midle speed booster trommel 220 |
| Bakre fjærblad | 5+2 |
| Bakbrems | Hydraulisk |
| Hjul Type | Fem |
| Dekk foran/bak | 5.00-12/5.00-12 |
| støtdemper | 09 støtdemper |
Populære tags: bensinmotor vanntank trehjulssykkel, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs













