Populær DAYANG H5 Heavy Load åpne førerseter Hytte Cargo 200CC 3 -hjuls trehjulssykkel Motoriserte trehjulssykler 150CC Cargo Tricycle Three Wheeler







Populær DAYANG H5 Heavy Load åpne førerseter Hytte Cargo 200CC 3 -hjuls trehjulssykkel Motoriserte trehjulssykler 150CC Cargo Tricycle Three Wheeler
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | CCC |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3380 mm*1250 mm*1580 mm |
| Farge | Grønn |
| Produktnavn | Trehjulssykkel |
| Motor | 200CC, vannkjølt |
| Motortype | Enkelsyklus 4 -takts |
| Dekk | 5.00-12 |
| kjøl | 50*100 |
| Bakaksel | Intergral boostertrommel 220 |
| Støtdemper foran | 06 |
| Bakre fjærblad | 5+2 |
| Lasteboksstørrelse | 2m*1.3m |
Populære tags: 150cc lastetrehjulet trehjuling, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs










