Luksusvogn motorisert lastetrehjulet 200cc trehjulet motorsykkel laget i Kina beste pris med høy kvalitet
Trehjulsmotorisert lastetrehjul




Trehjulsmotorisert lastetrehjul
| punkt | verdi |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | CCC |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | 151 - 200cc |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | CHO |
| Størrelse | 3600*1450*1600mm |
| Produktnavn | Trehjulssykkel |
| Farge | Tilpasset |
| Motor | 200cc/250cc/300cc |
| Motortype | Enkelsyklus 4 -takts |
| Brems | Trommelbrems |
| Dekk | 5.00-12 |
| Lastekapasitet | 1000 kg |
| Start system | Elektrisk + kickstart |
| Lasteboksstørrelse | 2200*1300 mm |
Populære tags: trehjulsmotorisert lastetrehjuling, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs














