
Fabrikkintroduksjon:
1. Vår fabrikk er et trehjuls motorsykkelselskap som spesialiserer seg på utvikling, produksjon og salg av vanlige trehjulede motorsykler.
2. Selskapet vedtar fullt ut konseptet med bilutvikling, uavhengig forskning og utvikling av hovedkomponenter, uavhengig produksjon, reduserer kostnader og sikrer produktkvalitet og ytelse.
3. Selskapet har introdusert mer enn 30 profesjonelle tekniske ingeniører for å sikre at selskapets produkter overgår kundenes forventninger.


| punkt | verdi |
| Bensintank kapasitet | 10-20L |
| Passasjerer | 1 |
| Bremsesystem | Fremre trommel pluss Bakre trommel |
| Dekkstørrelse | 5.00-12 |
| Egenvekt | 400-500kg |
| Topphastighet | 30-50Km/t |
| Nyttelastkapasitet | Større enn eller lik 400 kg |
| Karakterevne | 10-15 grad |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Makt | 200 - 250W |
| Spenning | 48V |
| Forskyvning | 111 - 150cc |
| Merkenavn | CQSP |
| Opprinnelsessted | Kina |
| Chongqing | |
| Størrelse | 2000*1350mm |
| Sertifisering | PUNKTUM |
| Motor | 150CC, luftkjølt |
| Last | 1.7m*1.25m |
| Batteri | 12V9Ah |
| Makt | > 800W |
| Farge | Tilpasset |

carga motor trehjulssykkel
Rask forståelse om denne Heighterning Carriage motoriserte trehjulssykkelen:
- Trehjuls trehjulssykkel med åpen karosseri.
- Unik design og utsøkt utseende last trehjulssykkel
Høykvalitets vertikal absorber med luksuriøs ryggstøtte
Beste trehjulssykkel Zongshen 250cc vannkjølingsmotor som matcher med tung lastebillast
Ulike valg for deg:
1. Ulike farger og aksepterer tilpasning
2. Diverse lasteboks
3. ulike motortyper
4. Diverse bil bakaksel
5. Vi kan levere luftkjølemotor, vannkjøling, dobbel kjølemotor
6. Slagvolum inkluderer 150cc 200cc 250cc 300c

lastelaster tricar
Produktfunksjoner
1.Uavhengig designet og utviklet en ny high-end flatbed-bil, unntatt frontlykter og instrumenter, resten av den nye formen
2. Utseendet til bilen er luksuriøst, atmosfærisk, unik form, veldig individuelt
3. Dekkdelene har utmerket utførelse, seteputen er myk og behagelig, og mann-maskin-teknikken er rimelig.
4. Med den nye 270 shake frame støtdemping og utmerket ytelse av chassiset, gjør trehjulingen komfortabel å sykle, kontroller fritt
5. Denne modellen representerer det høyeste nivået på vår flate bil for tiden
Prosess
1. Materialteknologi: Vi vil velge 5-10-produkter som oppfyller våre standarder fra 100 stålprodukter, og resten av materialene vil bli levert til andre fabrikker av andre og tredje-lags merkevarer. Bare de produktene som oppfyller vår tykkelse, størrelse og materialer kan bestå vår screening, så vårt utvalg er 5 prosent -10 prosent. Og rammeproduksjonslinjen vår består av 18 prosesser.
2. Vi bruker også pneumatisk armatur i produksjonsprosessen for å sikre sterkere sveisestyrke og bedre konsistens, og produksjonen av armaturet refererer til bilstandarden og har oppnådd en rekke patenter.
Populære tags: 175cc trehjuls motorlast, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs










