DAYANG Ny design for last brukt kraftig motorsykkel 200cc 250cc bensin pedicab
300cc lastetrehjulssykkel med skjerm





| punkt | verdi |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | CCC |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | 151 - 200cc |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 3.3*1.3*1.3m |
| Produktnavn | Last trehjulssykkel |
| Farge | Blå |
| Motor | 200cc, vannkjøling |
| Chassis | 50*100 |
| Bakaksel | Intergral boostertrommel 220 |
| Støtdemper foran | 09 type vår |
| Bakre fjærblad | 5+2 |
| Bakbrems | Hydraulisk |
| Dekk foran/bak | 4.5-12/4.5-12 |
| Lasteboksstørrelse | 2m*1.3m |
Populære tags: 300cc lastetrehjulssykkel med skjerm, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs













