Motorisert drivstoff last trehjulssykkel motorsykkel kinesisk lastetrike for voksne 250cc DAYANG fabrikk direkte salg OEM lukket trehjulssykkel 250cc lasteboks





| punkt | verdi |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Sertifisering | CCC |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | 151 - 200cc |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | CHO |
| Størrelse | 3300*1400*1500 mm |
| Produktnavn | Last trehjulssykkel |
| Farge | Tilpasset |
| Motortype | Enkelsyklus 4 -takts |
| Motor | Vannkjølt |
| Brems | Trommelbrems |
| Dekk | 5.00-12 |
| Lastekapasitet | 800 kg |
| maksimal hastighet | 65 km/t |
| Bakaksel | Flytende Booster King |
| Hjul | 5 hjul |
Populære tags: lukket trehjulssykkel 250cc lasteboks, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs













