QQ3-3 lastetrehjulssykkel Semihytte 200CC/250CC/300CC DAYANG fabrikk høy kvalitet kraftig CCC 1 års garanti Lastmotor trehjulssykkel med hytte







Lastmotor trehjulssykkel med hytte Q3-3 lastetrehjulsykkelhalvdel 200CC/250CC/300CC DAYANG-fabrikk høy kvalitet kraftig CCC 1 års garanti
| punkt | verdi |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Lukket |
| Sertifisering | CCC |
| Makt | & gt; 800W |
| Spenning | 12V |
| Forskyvning | & gt; 250cc |
| Merkenavn | DAYANG |
| Opprinnelsessted | Chongqing, Kina |
| Størrelse | 4.0m*1.5m*1.45m |
| Produktnavn | Trehjulssykkel |
| Farge | rød |
| Motor | 250 cc Vannkjølt |
| Motortype | Enkelsyklus 4 -takts |
| Chassis | 50*100 |
| Bakaksel | Intergral boostertrommel 220 |
| Hytte | Halvhytte, jernmateriale |
| Bakre fjærblad | 6+ 4 |
| Dekk foran/bak | 5.5-12/5..5-12 |
| Lasteboksstørrelse | 2.6*1.5m |
Populære tags: lastemotor trehjulssykkel med hytte, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs












