300cc motorisert gassdrevet femhjuls oljetank trehjulssykkel/vanntank trehjulssykkel/ trehjuls femhjuls tankbilmotorsykkel

| Navn | 300cc motorisert gassdrevet femhjuls oljetank trehjulssykkel/vanntank trehjulssykkel/ trehjuls femhjuls tankbilmotorsykkel |
| Motor | Ensylinder 4 takts, vannkjøling |
| Maks effekt (kw/r/min) | 12/6500 (1±5 prosent) |
| Maks dreiemoment (Nm/r/min) | 17,5/(5500±5 prosent ) |
| Tenningsmetode | CDI |
| Clutch metode | Manuell Wet Multi-Plate |
| Overføring | 5 gir forover og 1 revers |
| Styremekanisme | Styrehåndtak |
| Chassis | 50*100 |
| Absorbering foran | Støtdemper foran med fjær |
| Fjæring bak | 6 pluss 4 stk bladfjær, fullflytende hjelpeaksel 220 trommel |
| Batteri | 12V28A |
| Dekk | FR/RR 5.00-12 |
| Bakkeklaring | 225 mm |
| Lasteboks størrelse | 1.7m*1.1m |
| Brensel | Bensin |
| maksimal hastighet | 60 km/t |
| Vektgrense | 1000 kg |
| QTY lastet i container | 16 sett i SKD/40HQ, 8 sett i SKD/20GP |
● Stor plass og rik konfigurasjon
Den oppgraderte T5 arver mange fordeler fra Henan Lizhixings halvlukkede modeller, som omfattende konfigurasjon og stor innvendig plass. Som en semi-lukket modell i prisklassen på mer enn 10,000 yuan, kan konfigurasjonen kalles luksus, rik og mangfoldig. Førerhuset er utvidet, setet og ryggen bruker høy elastisk svamp, kjører mer komfortabelt, utstyrt med radioopptaker og U-diskspiller, interiøret er enkelt og sjenerøst, girkontrollen er enkel og praktisk. Instrumentpanelet vedtar termoplastisk materiale PP (polypropylen) støping, har god hardhet og seighet, eliminerer instrumentpanelet "lett å knekke" skjult fare. Luksuriøs instrumentdisplayfunksjon er komplett, nøyaktig, nattsynseffekten er myk og ikke blendende; Legg til hovedhåndtak kan lindre kjøretretthet; Utstyrt med høyeffekts varmevifte, vinterkjøring mer komfortabel. I tillegg kan den oppgraderte versjonen av T5 utstyres med delt revers og ettergirmekanisme, som er enkel å betjene og praktisk å bruke. Oljebremsen kan utstyres med ABS-blokkeringsfri bremseanordning, og kjører sikrere; Vifte takvindu kan også legges til for kjøligere kjøring; Og valgfri installasjon av reverserende bilde, ærlig industrisamvittighetsutstyr kan nesten oppfylle alle krav til forbrukere til denne prisen.
| punkt | verdi |
| Bensintank kapasitet | 10-20L |
| Passasjerer | 1 |
| Bremsesystem | Fremre trommel pluss Bakre trommel |
| Dekkstørrelse | 5.00-12 |
| Egenvekt | 400-500kg |
| Topphastighet | 30-50Km/t |
| Nyttelastkapasitet | Større enn eller lik 400 kg |
| Karakterevne | 10-15 grad |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Makt | 200 - 250W |
| Spenning | 48V |
| Forskyvning | 111 - 150cc |
| Merkenavn | CQSP |
| Opprinnelsessted | Kina |
| Chongqing | |
| Størrelse | 2000*1350mm |
| Sertifisering | PUNKTUM |
| Motor | 150CC, luftkjølt |
| Last | 1.7m*1.25m |
| Batteri | 12V9Ah |
| Makt | > 800W |
| Farge | Tilpasset |
De fire forestillingene
1. Styringen er fleksibel, lett, komfortabel, så ikke nummen hender, ikke lett å bli trett
2. DAYANG spesiell støtdemping intern utskrift oppgradering, bedre støtdempende effekt, mer myk
3. Den originale TOR-strukturen brukes til bremsing for å gjøre fordelingen og overføringen av kraft mer rimelig og sikre sikkerheten ved bremsing
4. Patentert verktøy garanterer styrevinkler
Populære tags: trehjuling carguero motocar, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs









