
De fire forestillingene
1. Styringen er fleksibel, lett, komfortabel, så ikke nummen hender, ikke lett å bli trett
2. DAYANG spesiell støtdemping intern utskrift oppgradering, bedre støtdempende effekt, mer myk
3. Den originale TOR-strukturen brukes til bremsing for å gjøre fordelingen og overføringen av kraft mer rimelig og sikre sikkerheten ved bremsing
4. Patentert verktøy garanterer styrevinkler

Vanntank multifunksjonell bruk, kan transportere drikkevann, kommunalt vann, vanningsvann
Totalitet
Klassisk utseende, praktisk og pålitelig, sikkerhetsoppgradering, utstrakt bruk, eskorte hele veien.Styresystemet består av ratt, rattaksel, rattstamme, etc.Stigerrør er veldig viktig i en motorsykkel. Vinkelen på stigerøret er beregnet som gjør det avslappet og trygt for deg å kontrollere håndtaket. Vår fabrikks planlager som bruker nasjonal standard lagerstål, hardhet og kjøreerfaring har stor forskjell med kjeglelager. Dessuten har vi lagt til forsterkende plate på stigerøret, forlenger levetiden og øker sikkerheten.


| punkt | verdi |
| Bensintank kapasitet | 10-20L |
| Passasjerer | 1 |
| Bremsesystem | Fremre trommel pluss Bakre trommel |
| Dekkstørrelse | 5.00-12 |
| Egenvekt | 400-500kg |
| Topphastighet | 30-50Km/t |
| Nyttelastkapasitet | Større enn eller lik 400 kg |
| Karakterevne | 10-15 grad |
| Bruke til | Last |
| Kjøretype | Motorisert |
| Kroppstype | Åpen |
| Makt | 200 - 250W |
| Spenning | 48V |
| Forskyvning | 111 - 150cc |
| Merkenavn | CQSP |
| Opprinnelsessted | Kina |
| Chongqing | |
| Størrelse | 2000*1350mm |
| Sertifisering | PUNKTUM |
| Motor | 150CC, luftkjølt |
| Last | 1.7m*1.25m |
| Batteri | 12V9Ah |
| Makt | > 800W |
| Farge | Tilpasset |

lastemotor triportør
Produktegenskaper
| Motor | 200cc, vannkjøling |
| Chassis | 50*100 |
| Bakaksel | Integrert booster trommel,Φ220 |
| Driftsmodell | Håndtak (valgfritt bilratt) |
| Støtdemper foran | 09 type fjær |
| Bakre fjærblader | 5 pluss 2 |
| Bakbrems | Hydraulisk |
| Type hjul | Tre |
| Dekk foran/bak | 4.5-12/4.5-12 |
1.Setet er laget av høykvalitets skinn og svamp, pluss at ryggstøtten er forbedret i henhold til menneskelig teknikk, disse tingene øker komforten og reduserer trettheten.
2. Tanken vedtar strømlinjeformet design som gjør at den ytre ser dominerende ut og innsiden av tanken var rustsikker, med utmerket kvalitet, trygg og holdbar.
Produksjonsfordel
1. Inspeksjonsutstyret oppfyller produksjonskravene, inkludert 3 rammesveiselinjer, 8 romsveiselinjer og 2 førerhussveiselinjer; 3 kjøretøymonteringslinjer, 2 kjøretøyinspeksjonslinjer; 2 Bakemalingslinje for biler.
2.Shot sprengningsverksted, for å sikre at det ikke er ujevnt sted før baking maling, maling ut av rammen og vogn overflaten glatt.
3. De viktigste kjernekomponentene i uavhengig forskning og utvikling, uavhengig produksjon, reduserer kostnadene på samme tid, sikrer mer kvalitet og ytelse til produktet.
4. Den ledende moderne industrielle basen i bransjen. Bruk hundrevis av millioner av yuan for å bygge intelligente fleksible produksjonslinjer.

Utseendet og bevegelsen
Klassisk fortsettelse, T7-modeller med helt lukket boks følger designstilen til T8-modeller, og bruker 1380 enkeltrads klassisk førerhus, og alle deler av karosseriet er fullstendig sekvensstøpt, avansert teknologi og utstyr, for å sikre produktnøyaktighet og kvalitet.
Karosseriets kurve er i tråd med den ingeniørdynamiske designen, og nye designelementer er lagt til. Den nye Zhongnet-designen og den utsøkte logoen gir folk en mer dynamisk og fasjonabel tekstur.
Ny forkrommet grill og frontlykter i krystall utfyller hverandre, slik at fronten på bilen fremstår som atmosfærisk, forbedrer bilens omdømme betydelig;
Populære tags: 300cc trehjuls motor trike laster, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, høy kvalitet, til salgs










